Facebook  YouTube

HomeŠtěňátka

Štěňátka

 Štěňátka z naší chovatelské stanice jsou pečlivě a s láskou plánovaná. Cílem je odchovat výmarské ohaře, kteří odpovídají standardu plemene nejen z hlediska exteriéru a loveckých vlastností, ale také bude kladen velmi velký důraz na vyrovnanou a klidnou povahu! Prioritou je pro nás kvalita nikoli kvantita.  

Od narození do odběru budou vyrůstat v rodinném prostředí s výběhem na zahradu, krmená krmivem nejvyšší kvality. Je samozřejmostí, že štěňátkům i matce bude poskytnuta naše maximální péče a láska. Budou tak plně socializovaná, vhodná k výcviku, výstavám a k dalšímu chovu. Součástí socializace je nejen navykání štěňátek na cizí prostředí a běžný ruch domácnosti, ale také se učí základním hygienickým návykům (stříhání drápků, čištění uší a očí, ..), seznamují se také s novými lidmi, dětmi a psy. Smile   

Do nových domovů naši nejmenší od nás odcházejí mezi 8. až 9. týdnem svého života, očkovaná, odčervená, s průkazem původu, očkovacím průkazem, kupní smlouvou, s návodem týkající se způsobu krmení, výživy a rad, jak se sžít se svým novým psím kamarádem, dále s pytlem granulek a dárečkem. Všechna jsou tetovaná, případně čipovaná a na žádost budoucího majitele s kupírovaným či nekupírovaným prutem. Novým majitelům našich štěňátek nabízíme široký chovatelský servis, jehož součástí je nejen stálá podpora, zájem, pomoc při výchově, loveckém výcviku a přípravě na výstavu. Vždy však záleží na majiteli, zda a v jaké míře tuto nabídku využije.

Zájemce o štěňátka budeme chtít osobně vidět, když už si všechna nemůžeme nechat, moc si přejeme, aby si našla ty nejlepší nové rodiny. Našim štěňátkům hledáme páníčky, pro které bude jejich pejsek především kamarádem a kteří jim poskytnou svou lásku a budou s ním vykonávat jakoukoli činnost, aby se ve svém životě nenudil. Preferujeme zájemce, kteří chtějí pejska jako člena rodiny, nechceme, aby bylo trvale umístěno mimo dům.

  Prioritou pro nás bude, aby štěňátka žila spokojený život a byla v dobrých rukou. Benefitem a radostí pro nás samozřejmě bude, pokud je budou jejich noví majitelé lovecky vést, zajdou na nějakou výstavu a "eterňáčky" uchovní.

V případě Vašeho zájmu o štěňátko z naší CHS nás neváhejte kontaktovat

 

Go to top