Facebook  YouTube

 C.I.B., C.I.E., Multi CH., JCH., NV CARAMEL LOVE DE DONAWITZ 

"Tyler"

 

otec: CH. Sireva Minstergate Paganini

matka: C.I.B., C.I.E., Grand CH., Multi CH., JCH. Eternal Vision At Sirius Nova „U“

 

 * 31.8.2010

DKK A/A, DLK 0/0

66 cm, 38 kg

 

 více informací na: http://vymar-lab.webnode.cz/

 

 

 

Mezinárodní výstavní Šampion C.I.E. & Mezinárodní Šampion krásy C.I.B.

Šampion Česka, Slovenska, Polska, Rumunska, Slovinska, Srbska a Maďarska

Junior Šampion Česka, Slovenska a Maďarska

 

Čekatel Šampiona Německa, ČMKU, Grand Šampiona Česka, Slovenska a Rumunska

 

Hungarian Derby Winner 2011, Grand Prix Slovakia Winner 2012

Victory Junior Winner 2012 & Best of King Junior 2012

Vítěz Dětřichova 2012, German winner 2013

 

BISS na klubové výstavě výmarských ohařů

BIS na krajské výstavě psů

BIS pracovních psů

Multi BIG & Multi BOB


KLUBOVÝ VÍTĚZ

Nejlepší pes výstavy

Národní vítěz & Krajský vítěz
 

 Multi BOB & BIG & BIS

 

 

 

Podzimní zkoušky (CACT) - I. cena 277 b. / 300 b., nos 4

Speciální vodní práce - I. cena 95 b. / 100 b., 5. místo

Lesní zkoušky - I. cena 240 b. / 240 b., nos 4, VÍTĚZ LESNÍCH ZKOUŠEK !!! 1. místo z 16 psů !!!

 

 

 

Je to ušlechtilý, velmi elegantní pes, plně v typu plemene. Je dobře vyvinutý, středně silné kostry, krásné ušlechtilé hlavy s dobře vyjádřeným pohlavním výrazem.

Má správně osvalený suchý krk, velmi dobré linie šíje, výrazné a výborně utvářené předhrudí, dostatečně hluboký a prostorný hrudník, správnou horní i spodní linii, pevný hřbet, prut správně nasazen a nesen, korektní zaúhlení hrudních i pánevních končetin.

Vyniká perfektní prostornou mechanikou pohybu, osrstění je stříbrošedé barvy.

 

 

 

   

 

Je to pes vyrovnané a klidné povahy, bez jakýchkoliv známek agrese ať už k lidem či ke psům, avšak své teritorium a členy rodiny si brání. K ostatním psům se chová s respektem.

Je poslušný a lehce cvičitelný.

Tyler je obrovský mazel, je ochoten udělat vše co vidí na očích své paničky. Smile


       

   

 

Na poli vyniká systematickým a vytrvalým hledáním, má téměř 100% klidy před zvěří a pevné vystavení. Má vrozenou aportovací touhu, kdy je schopný přinést prakticky cokoli.

Na barvě v lese pracuje s velkou chutí jako vodič. Má perfektní nos od čehož se odvíjí stoprocentní dohledávky a vlečky.

Miluje práci v rákosí a na hluboké vodě předvádí klidnou a rozvážnou práci.

 

 

   

 

Tyler je téměř čisté anglické krve (1/4 Česko a 3/4 Anglie). Více jak polovina jeho předků pochází z nejúspěšnější chovatelské stanice v Anglii ze Sirevy. Tato chovatelská stanice se věnuje chovu VO od roku 1979 a vzešlo z ní spousta šampionů, kteří svůj excelentní exteriér předávají svým potomkům. Za zmínku stojí velice úspěšná pracovní i výstavní fena CH Carenage Pizazz At Sireva, která byla šampionkou práce i exteriéru (vítězka klubové výstavy, nejlepší výmar za rok 1997), dále pak legendární Sh Ch Flimmoric Fanclub, pes, který oplýval mimořádnými exteriérovými kvalitami. 

Otec Tylera Sireva Minstergate Paganini "Axel", je výstavním a pracovním šampionem Anglie!! Dvakrát se mu podařilo získat BISe na výmaří klubovce a také získal RCC – druhý nejlepší pes v rase (z 200 přihlášených jedinců) na nejprestižnější výstavě v Anglii, na Cruft´s. Své vynikající pracovní vlohy podědil od obou svých rodičů. Axelův otec Sireva Twister je skvělý pracovní pes. Jeho mimořádných loveckých vlastností využívaly především chovatelské stanice v Anglii, které se specializovaly na chov pracovních linií výmarů. Axelova matka Sireva Royalty At Minstergate je nádherná fena světle stříbřité barvy, excelentních loveckých vloh, které projevovala již od štěněte. Je taktéž šampionkou práce a exteriéru.
Matka Tylera Eternal Vision At Sirius Nova "Gina" je několikanásobnou Junior Šampionkou, Šampionkou a Grandšampionkou. Je taktéž Mezinárodní šampionkou krásy C.I.B. a Mezinárodní výstavní šampionkou C.I.E. Po pracovní stránce je na tom Gina také velice dobře, má za se sebou spoustu loveckých zkoušek včetně všestranných. Ginina matka Anastasia Srius Nova je fenka české krve. Má úspěšně splněné všestranné zkoušky v I. ceně a je výstavní multi Šampionkou. Otec Giny je Sireva Drake, pes importovaný z Anglie k nám do ČR. Myslím, že není třeba ho představovat, jelikož je to nejúspěšnější výmar poslední doby v ČR. Má krásnou stříbřitou barvu, elegantní vzhled a pohyb, zaujme především nádhernou hlavou. Drak je Multi Junior Šampionem a Multi Šampionem spousty zemí. Získal také několikrát titul BIS – vítěz výstavy jak u nás tak i v zahraničí. Po pracovní stránce má za sebou i všestranné zkoušky.


   

 

 

 

Go to top